Letní tábor 2024 

Letní dětský tábor – Tajná mise

Zveme Vás na letní tábor Prahy 10, který se tradičně koná na Horském hotelu Desítka. Pod vedením zkušených táborových vedoucích si děti užijí bohatý program a krásnou přírodu.

Termín: 29. 6. - 10. 7. 2024

Pro koho: děti z Prahy 10 ve věku 5 - 14 let. (Nejste z Prahy 10 a chtěli byste své dítě také přihlásit?  Ozvěte se nám, třeba něco vymyslíme.)

Program: Děti se jako na správném táboře v přírodě budou věnovat převážně venkovním aktivitám, ať už sportům jako je fotbal, volejbal, badminton a vnitřním jako stolní tenis, typickým táborovým hrám jako např. špion, hu-tu-tu-tu, rybičky a slepá bába nebo prostým tábornickým dovednostem jako třeba uzly, šifry nebo znalosti přírody (konkrétně i chráněných krajinných oblastí) a od zdravotníka obecných pravidel první pomoci. Vyvrcholením nabitých dovedností bude velká Olympiáda! Dále děti po odpolednech čeká celotáborová hra v týmech na téma Tajná mise, kdy táborníci v roli civilistů a detektivů zkusí mezi sebou odhalit své spojence a přinést spravedlnost do ulic. Zjistí, jaké je fungovat s tajnou identitou a spolupracovat s několika týmy najednou. V této hře plné strategie je čeká napínavé vyšetřování, taktické manévry i dramatické zvraty. Po večerech budou mít táborníci šanci zahrát si mezi sebou společenské hry, zúčastnit se malé výtvarné dílny nebo se naučit a zazpívat si klasické písně s kytarou. Hudba je čeká i u správného táboráku nebo na diskotéce! Aby mohly být děti znalými vyšetřovateli, musí se vydat na celodenní výlet za krásami Krkonošské přírody a ještě dál!

Cena: Příspěvek rodičů je 6 000 Kč/dítě, ostatní náklady ve výši 6275 kč hradí MČ Praha 10

Přihlašování: Přihlašovat se můžete přes tento formulář. Přihláška je platná po zaplacení částky 6 000 Kč na účet č. 218539949/0300, variabilní symbol 92409. Do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte.

Pokud máte k táboru nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na perdokova@majetkova.cz.