Letní tábor 2021 - Po stopách Yettiho

Zveme Vás na letní tábor Prahy 10, který se tradičně koná na Horském hotelu Desítka. Pod vedením zkušených táborových vedoucích si děti užijí bohatý program a krásnou přírodu. 

Termín: 7. - 18. 7. 2021

Pro koho: děti z Prahy 10 ve věku 5 - 14 let. (Nejste z Prahy 10 a chtěli byste své dítě také přihlásit?  Ozvěte se nám, třeba něco vymyslíme.)

Přihlášky:  Přihlašovat se můžete přes tento  formulář. Přihláška je platná po zaplacení částky 5 495 Kč na účet č. 218539949/0300, variabilní symbol 92109. Do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte. 

Cena: Spoluúčast rodičů je ve výši 5 495 Kč za pobyt. Zbylé náklady hradí MČ Praha 10. 
Cena zahrnuje ubytování, jídlo 5x denně, pitný režim, dopravu z Prahy na místo a zpět (včetně výjezdu lanovkou), kompletní program, táborové vedoucí a zdravotníka.

Program: Dopoledne se dětí rozdělí do menších oddílů, ve kterých budou  hrát hry, kreativně tvořit, naučí se mnoho dovedností správného táborníka. Odpoledne je čeká celotáborová hra a sportovní aktivity, které si budou moct podle svého výběru vyzkoušet. Těšit se mohou např. na frisbee, fotbal, ping-pong, sebeobranu a volejbal. Chceme dát dětem příležitost užít si čas s vrstevníky, nabrat po školním roce znovu fyzičku a užít si horské přírody.  

Odvážné čeká také opekání Grizzlyho na celotáborovém ohni, noční výprava na Šibeniční vrch k hrobu Šíleného horala, piškvorkový turnaj a možná přijde i DJ Arnošt se svou diskotékou. 

Při odjezdu prosím odevzdejte potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky zdravotní pojišťovny

Opatření: Z ohledem na aktuální situaci je možné, že budeme při odjezdu vyžadovat negativní antigenní test. Pokud by aktuálně platná opatření pořádání tábora neumožňovala, poplatek za tábor Vám bude vrácen.